קפילוטו ומרקובסקי חתמו

ערב חג השבועות הפועל חיפה הודיעה צירופו של איליה מרקובסקי, המגן הימני היהודי אוקראיני והישארותו של הבלם ניסו קפילוטו.
אלן אוז'בולט זומן לתחילת האימונים של קבוצתו הסלובקית באירופה.

לאחר צירופם של הבלם הרומני אנדריי מירון והקשר קוואמה קווי, חתם לעונה אחת המגן הימני בן ה – 24 איליה מרקובסקי יליד אוקראינה המחזיק באזרחות ישראלית.
מרקובסקי שיחק בנבחרת הנוער של אוקראינה ובמקביל באינוסיס ואחנה מליגת העל בקפריסין. בעונה שעברה שיחק ברודוס בליגה היוונית השניה.
המגן הימני היהודי-אוקראיני חתם כאמור על חוזה לעונה הקרובה פלוס אופציה לעונה נוספת. מרקובסקי משחק בתפקיד הוא מגן/כנף ימין
והוא צפוי לאייש את מקומו של המגן הימני נועם כהן אשר עבר לשחק בק"ש.

יש לכם זמן פנוי? עונים על סקרי צרכנות מהמחשב או הנייד ומקבלים כסף או תווי קניה לרשתות ולמסעדות יוקרה (מתאים גם לבני נוער). לחצו על הקישור להרשמה.


קפילוטו (מימין), יישאר עונה נוספת באדום. (צילום: יובל לב).

במקביל חתם הבלם הוותיק ניסו קפילוטו על לעונה נוספת במועדון שתהיה העונה שביעית שלו בהפועל חיפה.
קפילוטו רשם עד כה 144 הופעות ליגה בהן כבש 7 שערים והוא היה שותף לזכיה בגביע המדינה ובאלוף האלופים.
קפילוטו אמר לאחר החתימה: "אני שמח להישאר עם הקהל והמועדון שהם עבורי כבר בית. מצפה לפתיחת העונה השביעית שלי במדי הפועל חיפה.
מודה ליואב כץ והצוות על האמון לסוכן שלי גלעד קצב".

אלן אוז'בולט, עליו יש להפועל חיפה אופציית רכישה עד 15 ביוני, זומן לתחילת האימונים של סלובן ברטיסלבה המחזיקה בכרטיסו ומתחילה בהכנות למוקדמות ליגת האלופות.
הפועל חיפה טרם הודיעה על כוונתה לממש את האופציה על החלוץ בן ה-25 שכבש 11 שערי ליגה בעונה החולפת, כאשר במקביל לרכישתו, היא מנסה לסכם עם החלוץ על חוזה ארוך טווח.

יש לכם זמן פנוי? עונים על סקרי צרכנות מהמחשב או הנייד ומקבלים כסף או תווי קניה לרשתות ולמסעדות יוקרה (מתאים גם לבני נוער). לחצו על הקישור להרשמה.

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)