שני שחקנים זרים הוחתמו בהפועל חיפה

לאחר החתמתו של הקשר גידי קאניוק, צירפו אמש בהפועל חיפה את הבלם הרומני בן ה – 28 אנדריי מירון ואת הקשר קוואמי קווי מנבחרת סיירה ליאונה. צפו בלקט ביצועיו של הקשר.
רחוב על שמו של רובי שפירא יחנך בשבוע הבא. רחל שפירא התייחסה למותו של מודי בראון: "מודי היה בנאדם עם לב זהב ונתינה ענקית".

אמש החתימה הפועל חיפה את הבלם הרומני אדרירן מירון לשתי עונות. מירון המתנשא לגובה 1.89 מטר, שיחק בשלוש העונות האחרונה בסטיאווה בוקרשט (63 הופעות ליגה).
קודם לכן שיחק בקבוצת בוטושאני בליגת העל ברומניה ויש לו 9 הופעות בנבחרת רומניה עד גיל 21.

קווי בן ה – 25 חתם במועדון לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. הקשר אשר נמנה על סגל נבחרת סיירה ליאונה ופתח בשלושת משחקיה באליפות אפריקה האחרונה.
בנבחרת הלאומית הוא כבש שני שערים ב-18 הופעות. קווי המתנשא לגובה 1.85 מטר, שיחק בחמש העונות האחרונות בקבוצת ויקינגור מליגת העל באיסלנד,
בשורותיה כבש 22 שערים., כאשר הוא יכול לשחק כקשר מרכזי וכשחקן כנף..
הבעלים יואב כץ שניהל את המו"מים סיכם: "החתמנו שני שחקנים איכותיים עם רקורד מרשים הן בליגות בהן שיחקו והן בזירה הבינלאומית
ואין לי ספק שהם יעזרו לנו בהשגת המטרות לעונה הקרובה".

שחקן הקבוצה חנן ממן, המנכ"ל איתי רק, והדובר נועם רגב יצגו את המועדון בהלוויתו של מודי בראון ז"ל והניחו זר פרחים וצעיף על קברו.

רחל שפירא אלמנתו של רובי ז"ל התייחסה למותו המצטער של מודי בראון בשיחה לאתר האוהדים 'הר הגעש באדום':
"מודי היה אישיות מדהימה. אני חושבת שהוא היה אוהד אדיר של הפועל חיפה. הוא הגיע לכל משחק, למרות שלא היה גר בחיפה והיה אכפת לו מהקבוצה.
אומרים שאמא לא מחליפים ואצל מודי זה היה מאד ברור. הוא אהב מאד את הפועל חיפה וליווה אותה לכל הדרך. הוא שמח בהצלחות וכעס בהפסדים,
כמו שאוהד שנמצא בלב העניינים. מודי היה בנאדם עם לב זהב ונתינה ענקית. הוא תמיד שמח לתרום ולהגיע לטקסים של רובי, של בית חולים רמב"ם.
הוא היה איש של נתינה והוא ליווה את המשפחה שלנו אחרי מותו של רובי, לאורך תקופה ארוכה".


רחל שפירא ונכדיה בטקס לזכרו של רובי שפירא. (צילום: יוסי שקל).

רחל שפירא ומשפחתה יהיו נוכחים ביום 8.6 בשעה 10:00 בחניון 5 באצטדיון בחיפה, כאשר תונח אבן הפינה לרחוב מסחרי על שם רובי.
הרחוב יקשר בין השכונה הישנה לשכונה החדשה בנאות פרס: "שמחתי מאד על ההחלטה לקרוא רחוב מרכזי על שמו של רובי וזו בהחלט החלטה מכבדת".

יש לכם זמן פנוי? עונים על סקרי צרכנות מהמחשב או הנייד ומקבלים כסף או תווי קניה לרשתות ולמסעדות יוקרה כולל תווי BUYME (מתאים גם לבני נוער). לחצו על הקישור להרשמה.

תמונות מצורפות

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)