עובר ושב

הפועל חיפה החליטה שלא לממש את האופציה על הבלם איזוצ'וקוו אנתוני, אשר נפצע בסיום העונה.
הצעות לעונה הבאה עשויים לקבל קשר בית"ר ירושלים מיכאל אוחנה והחלוצים אלן אוז'בולט ואיתמר נוי (לאומית). צפו בלקט מביצועיות של הבלם הרומני אנדריי מירון המועמד לקבוצה.

בעת ביקורו האחרון דיבר יואב כץ על החתמה של מאה אחוז לעונה נוספת של הבלם הניגרי איזוצ'וקוו אנתוני ושל תשעים אחוז של החלוץ אלן אוז'בולט,
אשר רשם עונה טובה מאד בהפועל חיפה. בינתיים נפצע הבלם בסיום העונה מחד ומאידך המאמן החדש ישן ניר קלינגר סימן לעצמו כיעד את הבלם הרומני בן ה- 28
אנדריי מירון, אשר משחק בקבוצת סטיאווה בוקרשט מליגת העל הרומנית בשנתיים האחרונות.
מירון התחיל את הקריירה שלו באוטלול גלטאי הרומנית (2014-2015) ומשם עבר לבוטוסאני (2015-2020) לפני שהגיע לסטיאווה, אצלה יסיים את חוזהו הנוכחי בחודש דצמבר.
במהלך 69 הופעותיו בסטיאווה מירון כבש שני שערים והוסיף 3 בישולים, וכעת עשוי לעשות את דרכו לתחנה הראשונה שלו מחוץ לרומניה.


איזוצ'וקוו אנתוני, הפועל חיפה. (צילום: יוסי שקל).

בהמשך לכך האופציה על איזיצ'וקוו אנתוני פגה ובקבוצה לא צפויים לממשה. הבלם אשר רשם עונה טובה בשורות האדומים צפוי לקבל הצעות מקבוצות נוספות בליגת העל.

במקביל הציעו בהפועל חיפה לממש את אופציית הרכישה ממסלובן ברטיסלבה, קבוצתו של החלוץ, על סך 200 אלף יורו ולהגיש לחלוץ הצעה ל-3 שנים.
חלוץ נוסף שמועמד לקבוצה הוא איתמר נוי, שכבש 12 שערים בעונת הבכורה של אדומים אשדוד בליגה הלאומית וסיים עם קבוצתו במקום הרביעי מרחק שבע נקודות מעלייה.


אלן אוז'בולט, ימשיך לעונה נוספת בהפועל חיפה? (צילום: יוסי שקל).

יש לכם זמן פנוי? עונים על סקרי צרכנות מהמחשב או הנייד ומקבלים כסף או תווי קניה לרשתות ולמסעדות יוקרה כולל תווי BUYME (מתאים גם לבני נוער). לחצו על הקישור להרשמה.

לאחר שהשוער השני טל בומשטיין חתם באום אל פאחם, בהפועל חיפה עשויים להציע לשוער דניאל בניש, ששיחק ברעננה בעונה החולפת, חוזה לעונה הקרובה.
בניש הצעיר הוא נכדו של אליהו בניש ז״ל, שוער העבר האגדי של הפועל חיפה.

גם בעמדת המגן השמאלי ממשיכים בהפועל חיפה לחפש חיזוק, כאשר שני המועמדים המובילים הם מגיני בית"ר ירושלים אורן ביטון (אשר גדל במחלקת הנוער של הפועל חיפה)
ומקס גרצ'קין.

נציגים מהקבוצה לקחו חלק בהלוויתו של מודי בר-און אתמול, והניחו זר על קברו של מי שנחשב לאחד מהאוהדים הבולטים ביותר של המועדון.
במועדון יקיימו טקס לזכרו של בר-און בתחילת העונה הבאה.

יש לכם זמן פנוי? עונים על סקרי צרכנות מהמחשב או הנייד ומקבלים כסף או תווי קניה לרשתות ולמסעדות יוקרה כולל תווי BUYME (מתאים גם לבני נוער). לחצו על הקישור להרשמה.

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)