מתחילים לעבוד

 • בתוך

אתמול ערך טל בנין אימון ראשון כמאמן הפועל חיפה העונה, סליחי יזכה למנוחה של שבוע. ריקטס הוצב כמגן ימני.

לאחר יום המנוחה בשני, שבוע שחקני הפועל חיפה לשבוע האימונים לקראת משחק הבית בשבת, בו יערכו את מכבי ת"א למפגש קצוות קלאסי. את פניו של טל בנין, אשר ערך אתמול את אימון הבכורה המחודש בהפועל חיפה, קיבלו מספר נציגי אוהדים בזר פרחים. בנין אשר הגיע להפועל חיפה במקומו של ניצן שירזי ז"ל לפני שלוש עונות, הצליח להשאיר את האדומים בליגת העל, לאחר הצלחה נגד הקבוצות הפיבוריטיות מכבי ת"א ומכבי חיפה, במדיהן שיחק במהלך הקריירה הארוכה שלו כשחקן.

בנין שהחליף השבוע את ראובן עטר, תרגל במהלך האימון את החלוץ טוסיין ריקס בעמדת המגן הימני. משחקו של הקנדי הבינלאומי, אשר מאופיין במהירות רבה, אך בחוסר מחץ מול השער, עשוי לתרום לקבוצה ביציאה להתקפות מהירות, זאת במידה ויכולתו של השחקן טובה במידה סבירה גם במשחק ההגנה. עומר ורד לא יוכל ליטול חלק במשחק מול קבוצתו לשעבר, זאת בהמשך להסכם ההשאלה. במקביל לירן סרדל וטריקו גטהון שותפו אמש במהלך משחק האימון של הנבחרת הצעירה נגד בית"ר ת"א (0:0).

הבלם גל כהן שב להתאמן באופן חלקי לאחר שהתאושש מצפיעה. לעומתו החלוץ האלבני חמדי סליחי, אשר ספג חבטה בצלעותיו, יזכה למנוחה של מספר ימים. סליחי אשר הוחלף במהלך המשחק נגד הפועל פ"ת, עבר בדיקות רפואיות, במהלכם התברר כי החלוץ סובל מחבלה ברקמה הרכה באזור הצלעות, אך אין חשש לסדק. סליחי צפוי לשבוע לאימוני הקבוצה בתחילת השבוע הבא. במקומו של החלוץ האלבני צפוי לשוב ולפתוח מחדש זרקו קוראץ', אשר טרם הצליח להשתלב במשחק ההתקפה.

קבוצת הנוער אשר הובסה בשני משחקי נגד מכבי ת"א, תצא למשחק חוץ בקצף במסגרת משחק הדרבי נגד מכבי חיפה, אותה הביסה בסיבוב הראשון.

Attachment

תגובה אחת

  • שמנדריק2

   18 בפברואר 2015

   הסיכוי שלנו לשרוד השנה בליגה הזאת להערכתי פחות מ20 אחוזים

   Reply

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)