בנין במקום עטר

 • בתוך

הבוקר הודיע הבעלים יואב כץ על מינויו הרשמי של טל בנין למאמן הפועל חיפה במקומו של ראובן עטר. מאיר בן מרגי ימשיך כעוזרו. עטר: " אני מאמין בקבוצה".

הבעלים יואב כץ החליט לסיים את תפקידו של ראובן עטר כמאמן הפועל חיפה. זאת לאחר הפסד החוץ להפועל פתח תקוה, אשר דרדר את הקבוצה למרחק נגיעה מהקו האדום. בהודעה רשמית שפורסמה הבוקר, הודה הבעלים לשחקן העבר על התקופה בה עבד בקבוצה ומאחל לו בהצלחה בהמשך. בנין יעביר מחר את אימון הבכורה לצד מאיר בן מרגי, אשר ימשיך כעוזרו.
עוד פורסמה תגובתו של המאמן המפוטר: "אני מאמין בקבוצה הזו ושהיא תצליח לברוח מהתחתית. אני מאחל לה בהצלחה."

טל בנין, יחזור לקדנציה שנייה בקבוצה כמאמן, לאחר שכבר אימן את קבוצת נעוריו בעונת 2011-12. במרץ 2013 בנין עצמו פוטר עונה לאחר מכן ממכבי נתניה ועטר היה זה שהחליף אותו. בסיומה של אותה עונה נתניה נשרה לליגה הלאומית.

עטר אימן את הפועל חיפה מתחילת העונה והוליך אותה למאזן של 6 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-12 הפסדים ב-22 משחקי ליגה. מעמדו של עטר החל להתערער כבר לפני כשלושה חודשים אחרי שרשרת הפסדים, אבל קצב מרשים של צבירת נקודות 10 נקודות מ-12 אפשריות בסוף דצמבר ותחילת ינואר, העניקו לו אויר נוסף בקבוצה. מאז הודחה הקבוצה מהגביע על ידי מ.ס אשדוד לפני חודש, המשיכה הפועל חיפה לצנוח ביכולתו וצברה רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון, כאשר צברה נקודה אחת בלבד מ-15 האפשריות. ההפסד בשבת האחרונה להפועל פ"ת, גרמו ליואב כץ לבצע את הזעזוע בצוות המקצועי.

בנין בן ה-43 גדל בהפועל חיפה ושיחק במדיה בשלוש קדנציות שונות. אחרי ששימש כעוזר מאמן מכבי פתח תקוה, אימן את נבחרת הנערים ושימש כעוזרו של לואיס פרננדז בנבחרת ישראל, הוא מונה למאמנה של הפועל חיפה בנובמבר 2011. מיד אחרי סיומה של אותה עונה הודיע על עזיבה וחתם במכבי נתניה. בעונה שעברה הדריך כמה חודשים את מכבי אחי נצרת מהליגה הלאומית. משחקו הבכורה המחודש של בנין כמאמן הפועל חיפה יהיה ביום שבת, נגד מכבי תל אביב.

בהצלחה!!!

Attachment

2 תגובות

  • אריאל

   16 בפברואר 2015

   אנחנו בצרות רבותי..לא רק שלא הופענו למחצית הראשונה,חטפנו 18 שערים באדיבותה של הצהובה כחולה מהנוער של תל אביב..החתמנו חלוץ מרכזי שנוסף על גודש במרכז ההתקפה והושבת..חיסלנו את גרעין שחקני הבית של האגודה בבוגרים ומכרנו את תקוותינו כמעט בלי הינד עפעף..קבלנו מאמן בקול תרועה רמה אך האיש עבר משברים קשים ,משדר אווירת נכאים על גבול הדיכאון ומתקשה להרים את הקבוצה,הפסדנו בגביע בשל ציוות רשלני בבעיטות העונשין,לא ידענו לסגור בחמש הדקות האחרונות במשחק אחד ופיגרנו והשוונו כפול שלוש וקרסנו במשחק אחר ובעטנו רשלנית פנדל במשחק שלישי..ועל כולם באנו לשחק היום במחצית השניה כשאנחנו בפיגור של שני שערים מול קהל כחול אדיר כשאין ביכולתנו להשוות..כל כך עצוב.הסתכלתי על הקהל האדום שמלא את היציע שלנו..אותם נאמנים שלא נטשו ..אותם אלה שמוכנים ללכת אחרי בכל מזג אוויר ובכל תנאי ורואים את האסון מתקרב והולך..איזה קהל עצוב..מאופק .איפה הימים של יציע חמש..של האדרנלין..הקבוצה מובלת ושוקעת ולצידה קהלה..יבושם לכם בליגה השלישית..אמן תצליחו אבל איפה הנדר שנדרתם לאדומה? השנים הרבות ביציע בקריה?המצפון?..מתאבים את יואב?..שאפו.היה קשה לראות את לגיון הזרים של עטר..את חוסר הריכוז של סטיבן..את השגיאות של אור..מי שנתן כדור לגול היה שחקן הבית שוקרני..מבינים..את סליחי יוצא ומושבת..את חוסר האונים של ריקטס..ההכנה היתה לקויה..זה משחק על החיים אבל זה היה כל כך פושר מחצית אחת..אחרי 17 דקות שני חורים..חומה רעה ומיקום שגוי..הוא עוד הוציא שני כדורים של גול בטוח..והבלבול והטעויות במחצית השניה..שוב הרמות..שוב סיבסובים של אור ובעיטות בלתי מציאותיות..קשה לי לחשוב על העתיד אבל עכשיו זה מתחיל..עכשיו זה הזמן..אולי יש בכל זאת יכולת להתעלות..להתרכז..להתחיייב עד הסוף ויהי מה..אנחנו נהיה במשחק האחרון .זה בטוח.אני עדיין מאמין שהוא לא יהיה האחרון בליגה הזאת ולא יקבע את היורדת..צריך לקוות ולהאמין!!

   Reply
  • טל

   17 בפברואר 2015

   כול מילה בסלע האדום..!

   Reply

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)