סליחי במקום מוואלי?

בהמשך למומנטום החיובי, הביעה היום הפועל חיפה ענין בחלוץ האלבני של הפועל חיפה, כאשר במקביל קיבל אוסיי מוואלי, הודעה על שיחרורו. צפו בתקציר משחק הניצחון על נתניה.

בהמשך למומנטום החיובי, הביעו היום בהפועל חיפה ענין רשמי בחלוץ האלבני של הפועל עכו. חמדי סליחי בן ה – 30 כבש עד כה 7 שערי ליגה ושער נוסף במסגרת גביע הטוטו. במקביל לאחר שחרורו של מישה קאלונאס וצירופו של זרקו קוראץ' מלך שערי הפועל חיפה בעונה החולפת, קיבל גם חלוץ הרכש אוסיי מוואלי הודעה על שיחרורו. מוואלי אשר הגיע בקול תרומה רמה לאחר שחרורם של אמיר אבו ניל (השאלה) ועאהד עזאם (מכירה), לא הצליח לכבוש ולא שער ליגה אחד.

בקבוצה ממשיכים לשאוב עידוד מקצב צבירת הנקודות מול קבוצות "הפליאוף התחתון", כאשר ביום בשבת הקרובה, יארחו חניכיו של עטר את מוליכת ליגת העל – עירוני ק"ש.

ביום שלישי הקרוב בשעה 20:00 תארח הפועל חיפה את מ.ס. אשדוד, זאת במסגרת הסיבוב השמיני בגביע המדינה.

לחצו לצפייה בתקציר משחק הניצחון על מכבי נתניה.

המכללה האקדמית וינגייט. לומדים מהמנטורים של עולם הספורט והופכים למדריכים ומאמני ספורט במקום המוביל בארץ. בואו להפוך את האהבה לקריירה וללמוד בקורסים המקצועיים ביותר בישראל במגוון ענפי הספורט: חדרי כושר, כדורגל, כדורסל, שחיה, אימון אישי, פילאטיס, תזונת ספורט, קטלבלס. פתיחת הקורסים ב-23.1.15. לחצו עכשיו לפרטים נוספים והרשמה.

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)