קלינגר:"היינו קבוצה 'רעה' במובן הטוב של המילה"

הפועל חיפה ניצחה אמש 2-0 את מכבי פתח תקווה במסגרת המחזור השני בליגת העל. פלקושצ'נקו ותורג'מן כבשו לאדומים, ממן בישל פעמיים.
קלינגר לאחר המשחק:"היינו קבוצה 'רעה' במובן הטוב של המילה וזה מה שאני רוצה לראות." פרטים נוספים בכתבה שלפניכם.

רוחות אופטימיות נשבו הקיץ בקרית חיים. הקבוצה נבנתה בשקט, הפרשנים דיברו על פלייאוף עליון והאמונה שהעונה הקרובה תהיה שונה עבור האדומים הייתה גדולה.
אולם, גם האופטימיים נזהרו מלחשוב כי הפועל חיפה תפתח את העונה עם שני ניצחונות בשני מחזורי הפתיחה, כולל ניצחון חוץ מרשים אמש על מכבי פתח תקווה.

במחצית הראשונה דאבל פס נפלא בין אלון תורג'מן לבין חנן ממן הוביל לשער השלישי העונה של אלון תורג'מן הלוהט, והעלה את הפועל חיפה ל1-0.
במחצית השנייה התבססה הפועל חיפה בעיקר על התקפות מתפרצות ומקסים פלקושצ'נקו, שעלה כמחליף, הכפיל את התוצאה ושלח את האדומים בחזרה לכרמל עם שלוש נקודות.

תקציר המשחק:

המאמן ניר קלינגר אמר בסיום המשחק:"אני לא זוכר מתי התחלנו עונה עם 6 מ-6 אבל זה לא מעניין אותי, לא מתעסק בהיסטוריה. אני חושב שהצגנו כדורגל טוב ותכליתי, הפעם לאורך 90 דקות ולא כמו בשבוע שעבר. יכולנו גם להגדיל את התוצאה. שיחקנו נכון וממושמע. היינו קבוצה "רעה" במובן הטוב של המילה וזה מה שאני רוצה לראות. קבוצה שיודעת בכוח להוציא עבירות כשצריך, לבזבז זמן שצריך ולספוג צהובים חכמים כשצריך".

על החלק הקדמי הוסיף: ""ברגע שיש לנו איכות כזאת בחלק הקדמי צריך לדעת לנצל אותה. ראינו שיש למכבי פתח תקוה חולשות בהגנה והכנו תכנית משחק, סגרנו אותם והביצוע של השחקנים היה יוצא מן הכלל והקרדיט מגיע להם. "

על ההמשך:"בעוד שבועיים יש לנו משחק קשה נגד בני יהודה בסמי עופר, אני מבטיח שנאסוף את כולם ונוריד אותם לקרקע כדי שנגיע מוכנים."

כמו כן, המאמן זכה למחמאות רבות על כך שלא התעקש לשחק בשיטה הכוללת שלוש בלמים, והסיט את ראסמוס סויסטאד לקישור, מהלך שהוסיף פיזיות לאדומים במרכז השדה.

21105665_1597247063618941_430035705162584107_n
צילום: דוד מניה

הקשר חנן ממן, שבישל את שני השערים, הוסיף:"פתחנו טוב את העונה ואולי סוף סוף נגיע לפלייאוף עליון, ואולי אפילו נוכל להסתכל לכיוון אירופה. יש לנו עוד דרך ארוכה. ניר קלינגר צודק, אנחנו צריכים להיות יותר 'רעים' במגרש."

גם מקסים פלקושצ'נקו זוכה להערכה רבה בעקבות פתיחה העונה, והקשר הצעיר צפוי לפתוח בהרכב הקבוצה במשחק הקרוב מול בני יהודה.

תמונות מצורפות

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)