מ.ס.רובי שפירא בליגה ב'

  • בתוך

יום שישי שעבר, ה-17.4.2015, וההתרגשות בקרב אוהדי קבוצת האוהדים של מ.ס.רובי שפירא הייתה גדולה. שנה אחת בלבד מאז הקמתה של העמותה, הקבוצה הייתה רחוקה שלוש נקודות מלעשות היסטוריה ולהעפיל לליגה ב'.
בצד השני חיכתה מכבי טירת הכרמל מהמקום החמישי בטבלה, שקיוותה לקלקל את חגיגות האדומים.
בצעד לא ראוי, הנהלת טירת הכרמל החליטה לגבות מחירי כניסה עבור האוהדים, דבר שהכעיס מאוד וגרם למאות האוהדים שהגיעו לחגוג לעודד את הקבוצה ברוב שלבי המשחק מחוץ לתחומי האיצטדיון.
בסופו של דבר הורשו האוהדים להיכנס ליציעים ולהתחיל בחגיגות. זה לא היה פשוט, 95 דקות ארוכות של המתנה עד שהחלוץ דייגו מראדונה כבש את שער הניצחון של האדומים מכדור קרן וקבע – מ.ס. רובי שפירא אלופת ליגה ג' שומרון ותשחק בעונה הבאה בליגה ב'.


עמותת עיר הפועלים, חוגגת שנה להקמתה עם עליית ליגה.

לאחר שהובקע השער לטובת מ.ס.רובי שפירא, התפרצו מספר אוהדי הקבוצה אל כר הדשא ובנוסף הודלק רימון עשן מיציע האוהדים. בעקבות כך, ביום שלישי בצהריים נערך דיון בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, בו הואשמה הקבוצה בסעיפים של התפרעות אוהדים ופריצה לשדה המשחק. הקבוצה נקנסה בסך של 5,000 ש"ח והורדה של 2 נק' על תנאי במקרה של התפרצות אוהדים לכר הדשא או התפרעות אוהדים הכוללת הפעלת פירוטכניקה.

במהלך השבוע חל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. נציגי עמותת האוהדים, ההנהלה והשחקנים הניחו מספר זרים מטעם הקבוצה על קבריהם של הנופלים, אוהדי הקבוצה ואנשים המזוהים עם המועדון.

היום נערך המחזור ה-23 בליגה ג', ובמועדון אירגנו הפנינג לכבוד חגיגות העלייה של הקבוצה. מאות האוהדים שהגיעו למשחק נהנו גם מההפנינג שסידרו להם שחקני הקבוצה, בדמות ניצחון בתוצאה חסרת תקדים 13-3 על בית"ר חדרה מתחתית הטבלה.

בנוסף, ביום שלישי, ה 5.5.2015, בשעה 19:00 יתקיים אירוע סיום העונה של הפועל רובי שפירא חיפה בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין. במופע המרכזי יופיע השחקן והבדרן טל פרידמן. כמו כן יוקרן קליפ סיום עונה, נציגי הקבוצה יישאו דברים, ויתקיים טקס השחקן המצטיין.

Attachment

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)