מחזור 24: הפועל רעננה – הפועל חיפה

  • בתוך

מאת: אשד בן אליעזר ביום שישי, 27/2/2015 19:07
לאחר הניצחון המרשים בשבוע שעבר 2-0 על האלופה מכבי ת״א, תצא הפועל חיפה למשחק לא פחות קשה אך הרבה יותר חשוב מול הפועל רעננה. סליחי עדיין בספק. ריקטס ימשיך כמגן ימני, אבו ריא ישוב לשחק. קבוצת הנוער תארח את הפועל פ"ת. (שבת 11:00).

פרטים נוספים – הפועל רעננה
בהפועל רעננה מתייחסים למשחק מול הפועל חיפה ברצינות רבה. שכן, קבוצה שרק לפני שבוע ניצחה את האלופה יכולה לנצח כל קבוצה.
המאמן חיים סילבס מתכנן שלושה שינויים משמעותיים בהרכב מזה שפתח בשבוע שעבר מול ק״ש.
השוער דניאל ליפשיץ שחוזר מהרחקה ישוב ויפתח בין הקורות כמו כן, הקשר בן בנימין שריצה עונש הרחקה בגין חמישה כרטיסים צהובים, ישוב גם הוא להרכב על חשבונו של שניר שוקר. המגן הימני עדי נמני סובל מפציעה ואת מקומו בהרכב יתפוס שחקן גיא ליפקה, אשר שיחק בעבר בהפועל חיפה.
בסביבוב הקודם הפסידה רעננה להפועל חיפה משער שכבש הישאם כיוון בבעיטה חופשית בזמן פציעות. לאחר המשחק נאלץ סילבס לעזוב את הקבוצה, אך חזר אליה בגדול כעבור יומיים.

פרטים נוספים – הפועל חיפה
הפועל חיפה זכתה בשבת האחרונה באוויר לנשימה, לאחר שניצחה במשחק משכנע את האלופה מכבי ת״א בתוצאה 2-0. היה זהו משחק הבכורה המחודשת של המאמן טל בנין על הקווים של החיפאים. כזכור, לפני שלוש וחצי שנים בדיוק הגיע בנין לקדנציית אימון ראשונה בכרמל וגם אז משחקו הראשון היה מול הצהובים של ת״א והסיום ידוע לכולם, 2-0 לאדומים מחיפה.

השינוי הכי בולט בהרכב הקבוצה מזה של ראובן עטר היה הצבתו של החלוץ הקנדי טוסיין ריקטס בעמדת המגן הימני. מהלך זה היה השתלם לבנין, שכן ריקטס היה השחקן הכי טוב על המגרש במשחק ולכן הוא צפוי להמשיך ולפתוח בעמדה זו גם השבת.

החלוץ ומלך שערי הקבוצה מהראן לאלה ימשיך לקבל קרדיט בהרכב לצידו של זרקו קוראץ׳. מנגד, כשרותו של חמדי סליחי שנפצע במהלך המשחק מול הפועל פ"ת, עדיין בספק והחלוץ צפוי לפתוח על הספסל.

השינויי היחיד שמתכנן בנין הוא החזרנו של המגן מהראן אבו ריא להרכב הפותח וזאת עקב הרחקתו של הקפטן טאדאס קיאנסקאס מהמשחק הקרוב עקב חמישה כרטיסים צהובים. לאבו ריא שלא היה בתוכניתו של ראובן עטר הופעת ליגה בודדת במדי הפועל חיפה שנערכה במחזור ה – 3 ומאז ישב המגן ביציע.

אבוריא, חוזר להרכב הפותח. (צילום: יוסי שקל)

הפועל רעננה
הפועל חיפה
במסגרת המחזור ה24 בליגת העל.
תאריך: 28.02.2015, 18:30.
איצטדיון: עירוני, נתניה..
שופט : ארז פפיר.
שידור : אין.
מחירי כרטיסים :
הפועל רעננה – הרכב משוער
הפועל חיפה – הרכב משוער
קובאר, ריקטס, רואש, אבוריא, מגרשוילי, שוקרני, שבתאי, אוסטוווינד, סטיבן כהן, קוראץ, לאלה.

Attachment

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)