עדכונים.

שחקן מחלקת הנוער של הפועל חיפה הובא למנוחות. עקב המצב הבטחוני נדחו משחקי המחזור השישי והשביעי בליגת העל.
החלוץ הברזילאי פליפה סנטוס התנדב וסייע בחלוקת מזון לטובת חיילי צה"ל: חלמתי לשחק בישראל ולחיות בישראל". הקשר איתמר נוי גויס למילואים.

רב"ט ירון זוהר ז"ל, לוחם גולני, שנהרג בקרבות בעזה הובא היום למנוחות בבית העלמין הצבאי בקרית אתא והוא בן 19 בלבד.
ירון ז"ל שיחק במשך 6 עונות במחלקת הנוער של הפועל חיפה.
את המועדון יצגו בהלוויה המנכ"ל איתי רק שהניח זר בשם המועדון, דובר המועדון נועם רגב ונציג מחלקת הנוער שלומי שטיקר, שאימן במשך 3 שנים את זוהר.


ירון התחיל את צעדיו במחלקת הנוער של הפועל חיפה בקבוצות הטרומים ושיחק במחלקת הנוער של המועדון עד קבוצת נערים א'.
זהר ז"ל שיחק בעמדת המגן השמאלי. אחד ממאמניו שלומי שטיקר שאימן אותו במשך מספר שנים ציין כי ירון "היה ילד מדהים, ממש עלם חמודות. כואב הלב".
המועדון ואוהדי הקבוצה שולחים תנחומים למשפחה. יהי זכרו ברוך.

החלוץ הברזילאי בן ה – 26 פליפה סנטוס שחתם בקיץ האחרון הפועל חיפה, התנגב לסייע וחילק מוצרי מזון בתחנת הרענון והחלוקה לטובת חיילי הצבא וכוחות הביטחון.
אשתו של סנטוס, שנמצאת איתו בארץ, ידועה כתומכת גדולה של ישראל ועוד לפני הגעתם לארץ עסקה בהסברה לטובת המדינה.
השניים גם ביקרו בישראל בעבר, טרם הגעתו להפועל חיפה, במטרה לבקר באתרים הקדושים. בנם כאשר נולד, זכה לטקס יהודי וזאת למרות שהשחקן מדגיש בכל עת שאשתו אינה יהודיה.

סנטוס סיפר לחבריו: "אני עצוב מאוד בגלל כל המצב וזה מטריד אותי מאוד, לא אעזוב את ישראל בימים הקרובים עד שאקבל תמונת מצב מה יהיה פה בעתיד.
יכול להיות שניאלץ לעזוב, אבל זה יקרה אחרי שנקבל תמונה מלאה בלבד. אוהב את ישראל ואת האנשים כאן".

הברזילאי התראיין לתקשורת במולדתו סיפר אתמול: "חלמתי לשחק בישראל ולחיות בישראל, ביקרתי במדינה הזו בעבר וכשההצעה הגיעה מיד ידענו שנעבור לישראל.
אנחנו עצובים וכואבים, אבל אנחנו בבית ואנחנו בטוחים. ישראל מדינה נהדרת ואני זוכה לכל התמיכה מהקבוצה שלי, כל הזמן מבררים לשלומינו.
רעש המטוסים מעלינו מפחיד, אבל אנחנו בסדר. אנחנו נחזור לברזיל אם נהיה בסכנה, אבל בינתיים אנחנו מחכים לחדשות מקווים לשקט. גם בישראל לא הבינו בהתחלה מה קורה".

הקשר איתמר נוי, גויס בצו 8 למילואים עם גדוד רפואה בצפון הארץ.

תמונות מצורפות

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)