בדרך ליורוקאפ

מחר תפתח קבוצת האוהדים של הפועל חיפה כדורסל את העונה האירופאית 2022/23, כשתפגוש מחר (רביעי, 17:00) את קטאיה הפינית במסגרת מוקדמות היורופקאפ.
מאמן הקבוצה שרון דרוקר: "נקווה שביחד עם תמיכת הקהל שמגיע לעודד אותנו, נדע לצלוח את האתגר הזה. החבר'ה שלנו מוכנים".

לאחר שבפתיחת העונה הקודמת גברה קבוצת האוהדים של הפועל חיפה כדורסל על קבוצת ייניסי קראסנויארסק הסיבירית בתוצאה 80:85 בחצי גמר מוקדמות היורופקאפ,
אך הפסידה לקבוצת מאדי ביירות׳ הגרמנית, יתמודדו מחר חניכיו של המאמן שרון דרוקר נגד קבוצת קטאיה הפינית במסגרת מוקדמות היורופקאפ לעונה החדשה.


הפועל בחיפה כדורסל בעונה שעברה באירופה.

במידה והחיפאים ינצחו, הם יעפילו למשחק בין המנצחת בין רילסקי הבולגרית ליריבה שתיקבע היום בין אריס סלוניקי לבי.סי וולבס, כדי להעפיל לשלב הבתים של המפעל.

הפועל חיפה אשר מינתה בקיץ את שרון דרוקר למאמן, נחתה ביום ראשון בבולגריה, ערכה ארוחת חג בבית המלון בסופיה וביומיים האחרונים קיימה אימונים באולם בסאמוקוב.

דרוקר אמר לקראת המשחק: "סיימנו את ההכנות לקראת המשחק, משחק רשמי ראשון שלנו. הכנה לא קלה מבחינת תוצאות, בינונית ומטה.
רוצים להאמין שבמשחק החשוב הזה נבוא ונשחק ביחד ואגרסיבי, נוציא לפועל את תוכנית המשחק. נקווה שביחד עם תמיכת הקהל שמגיע לעודד אותנו,
נדע לצלוח את האתגר הזה. החבר'ה שלנו מוכנים".
עמית שמחון הוסיף: "הייתה לנו הכנה של כמה ימים, עשינו אימונים טובים, מרגישים מוכנים לקראת מחר.
זה משחק סופר חשוב בשבילנו. מגיעים הכי מוכנים שיש ובאים לתת את הכל".

יש לכם זמן פנוי? דרושים בני נוער למענה על סקרי צרכנות מהמחשב או הנייד ומקבלים כסף או תווי קניה לרשתות ולמסעדות יוקרה כולל תווי BUYME (מתאים גם לבני נוער). לחצו על הקישור להרשמה.

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)