מגרשוילי: "הפועל חיפה תישאר אצלי תמיד בלב"

  • בתוך

רגע לפני המשחק המסקרן נגד עירוני ק"ש, מדבר המגן השמאלי חיים מגרשוילי על סגירת המעגל והחזרה למועדון נעוריו. אילו זכרונות נשארו עימו ומי השחקן שהדריך אותו בצעירותו, בראיון שלפניכם.

לאחר כמעט עשור במהלכו נדד בין קבוצות הצמרת בארץ וגם שיחק בליגה הראשונה בקפריסין, חזר העונה המגן השמאלי חיים מגרשוילי לשחק בהפועל חיפה, מועדון בו עשה את צעדיו הראשונים כשחקן בוגרים צעיר.

ברוך הבא להפועל חיפה, איך ההרגשה לחזור?
מבחינתי זה מועדון שבו התחלתי לשחק. אני מאד שמח לחזור לשחק כאן אחרי הרבה שנים. עליתי לבוגרים בתקופה של גיא לוי וזה בשבילי מאד טבעי לחזור הביתה. היו לי כמה הצעות, אבל ברגע שקבלתי פניה מהפועל חיפה, ידעתי שלכאן אני רוצה לבוא והיתה לי הרגשה שזה הסתדר.

מגרשוילי בחגיגות העליה של הפועל חיפה לפני כעשור.

איך אתה זוכר את הפועל חיפה מתקופת נעוריך?
היתה לנו עונה מדהימה הגענו לגמר גביע ועלינו ליגה. היה לנו חומר אנושי מצויין. הגעתי עכשיו בתקופה חדשה. יש שחקנים מצויינים וצוות מצויין ואני מאד מקוה שנמשיך במומנטום החיובי שאנחנו נמצאים בו. זה מאד חשוב לנו.

ממה לדעתך נובע השיפור ביכולתה של הקבוצה?
כשהגעתי כאן בהתחלה הפסדנו בדרבי, למרות שהצגנו יכולת טובה. אנחנו עובדים מאד קשה באימונים ועכשיו זו תקופה, שהחיבור בין השחקנים מצליח לבוא יותר טוב לידי ביטוי.

מה אתה מביא איתך העונה להפועל חיפה?
שיחקתי בכמה קבוצות בכירות בארץ ואני מביא מהנסיון שלי לקבוצה. יש בקבוצה שחקנים מנוסים וכל אחד מאיתנו נותן את החלק שלו ועוזר לשחקנים הצעירים במועדון. אני גם משתדל לתרום ולתת את חלקי. הפועל חיפה בשבילי זה בית חם. זה מועדון שלא שכחתי בחיים והוא ישאר אצלי תמיד בלב.

בעצם השחקן היחיד ששיחקת איתו בעונת העליה והיום נמצא במועדון זה מאיר בן מרגי. יצא לכם לשחק יחד?
בעונה שעלינו ליגה, מאיר שיחק קשר אחורי שמאל ואני שיחקתי כמגן שמאלי. כשהייתי ילד, מאיר היה נותן לי מילה טובה ומדרבן אותי לעלות קדימה. שמחתי מאד לראות אותו בהפועל חיפה.

איך ההרגשה להתאמן אצל עטר?
זה כיף להתאמן אצל מאמן, שהיה שחקן גדול. אנחנו לומדים ממנו הרבה ומקווים להמשיך להצליח.

מגרשוילי, הפעם בצד הנכון של העיר. (צילום: אדיר נמרוד כץ)

יש תחושה או הרגשה מיוחדת לשחק באצטדיון חדש?
אצטדיון החדש מאד נוח לנו. זה כיף גדול. אנחנו מקוים שהקהל יבוא ויעודד אותנו. אנחנו זקוקים לו כדי להגשים את המטרות שלנו העונה ואנחנו השחקנים נעשה הכל כדי להחזיר על המגרש.

תודה ובהצלחה בשבת.

תודה ולהתראות.

Attachment

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)