נערכים לגמר המוקדמות!

הפועל חיפה כדורסל, שגברה אמש על ייניסי קראסנויארסק 80:85 בחצי גמר מוקדמות היורופקאפ,
תפגוש מחר בגמר (שישי, 15:30 שעון ישראל), את מאדי ביירות׳ הגרמנית כשהמנצחת תעפיל לשלב הבתים. מנכ"ל המועדון רון פלדהיים עם סיכום לפני המשחק. צפו בתקציר משחק הניצחון בחצי הגמר.קבוצת הכדורסל של הפועל חיפה, שגברה אמש על ייניסי קראסנויארסק 80:85 בחצי גמר מוקדמות היורופקאפ,
תפגוש מחר בגמר (15:30 שעון ישראל), את מאדי ביירות׳ הגרמנית כשהמנצחת תעפיל לשלב הבתים עם קפפנברג האוסטרית, קלוז׳ הרומנית ולונדון ליונס מאנגליה.
הקבוצה זכו לטיפולים בבוקר, ולאחר מכן הגיעו לתדרוך וידאו לקראת המשחק ואימון מסכם.
״הניצחון בחצי הגמר, גדול ככל שהיה, לא נותן לנו שום יתרון לקראת הגמר״, אמר מאמן הקבוצה,
אלעד חסין והוסיף: ״נצטרך להרים מחר את רמת המשחק שלנו לפחות כמו ברבע הרביעי נגד הרוסים״.


צילום: הפועל חיפה.

יושב ראש המועדון, יובל רוסמן, התייחס למעמד: ״הגענו למעמד חשוב ביותר מבחינת המועדון והבנייה שלו כקבוצת צמרת בכדורסל הישראלי.
אני מאמין שהשחקנים יתנו את הכל על המגרש כדי שיהיה לנו חורף חם ברוממה״.

המשחק ישודר באתר ערוץ הספורט וב-Youtube הרישמי של FIBA

לחצו לצפיה בתקציר המשחק

מנכ"ל המועדון, רון פלדהיים, בדיווח מיוחד מסיביר על האימון המסכם וההכנות האחרונות לקראת המשחק מחר של הפועל בי-קיור לייזר חיפה בגמר מוקדמות היורופקאפ.

הכוכב הגדול של ביירוית הוא מרכוס טורנטון האמריקאי שהפציץ 23 נקודות בחצי הגמר, כששם מוכר לחובבי הכדורסל הישראלי הוא הפורוורד טרי אלן,
ששיחק לפני שלוש שנים בעירוני נהריה. הכוכב המקומי של הגרמנים הוא אנדראס סיפרת', שחקן הסגל הרחב של נבחרת גרמניה, שקלע 19 נקודות בחצי הגמר.

אם חיפה תעפיל עם ניצחון לשלב הבתים, היא תפגוש בשלב הבא את לונדון ליונס, קפפנברג האוסטרית ועוד קבוצה שתזכה בכרטיס למרות שהפסידה בגמר.

תמונות מצורפות

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)