ובחזרה לליגה

לאחר 120 דקות ודו קרב מאכזב מהנקודה הלבנה, יחזרו חניכיו של ראובן עטר להתרכז בקרבות הליגה

רק כמה מאות אוהדים הגיעו למשחק הגביע בקור וברוח המקפיאים למרגלות הכרמל. הגיעו והתאכזבו, למרות שבפועל, אם ניקח מהפועל חיפה של היום, את מאהרן לאלה מלך השערים ואת אור אוסטוינד שחקן הקישור הדומיננטי, נישאר במקרה הטוב עם חבורת שחקנים לוחמת, אך ללא רגל מסיימת.

קופאים ביציע. (צילום: יוסי שקל)

כיף לראות שוב את שחקני הקישור רועי שוקרני ויובל שבתאי המשתפרים ממשחק למשחק וגם השוער הצ'כי קובאר, רשם שתי הצלות נאות והצליח לשמור על רשת נקיה וכן גם כמעט והציל כדור אחד מדו קרב בעיטות העונשין. בינתיים ההאכזבה היחידה נרשמה מכיוונו של הרכש חלוץ הרכש החדש ישן זרקו קוראץ, אשר מיטבי הלכת ביציע נזכרו אמש, כי גם אשתקד בהפועל חיפה רשם חצי עונה יבשה. קוראץ לא הצליח לממש גם את יכולתו מהנקודה הלבנה, לאחר שהוחלף במהלך הארכה. אפשר גם לנסות ולנתח את שיבוצו של סטיבן כהן, שביעט העונה לבעוט לכיוונו המסגרת, כבועט השני של הפועל חיפה, אבל לצערנו, עדיף כמו שאומרים להניח לענין ולהתמקד במאבקי הליגה.

קוראץ, אכזב בבכורה. (צילום: יוסי שקל)

שוקרני ושבתאי, הבולטים בשורות חיפה. (צילום: יוסי שקל)

בשבת עם לאלה שוב בחוד ועם אוסטווינד שאולי ישוב לספק, כנראה שנוכל לראות הפועל חיפה קצת יותר מדוייקת והתקפית, אבל הפעם תעמוד מולה מוליכת הטבלה ולא אשדוד המעט אנמית. עטר שהצליח לצבור 10 נקודות בארבעת משחקי הליגה האחרונים, יעמוד בפני אתגר חדש. משחק ביתי נגד ק"ש וצמד משחקי חוץ קשים נגד סכנין ומכבי פ"ת, שלושה משחקים בהם הפועל חיפה של הסיבוב הראשון לא צברה ולו נקודת ליגה אחת. ניצחון ותיקו אחד לפחות במשחקים הקרובים, יסייע לחניכיו של עטר להמשיך ולהתרחק מתחתית ליגת העל הלוהטת ואולי גם להבטיח מוקדם יותר עונה נוספת בליגת העל. בינתיים, אוהדי הקבוצה יכולים להביט למטה בטבלה ולראות את היריבה העירונית הירוקה, רחוקה ממנה זמנית בנקודה.

יש לך משהו להוסיף? נשמח לשמוע

(required)

(required)