הנוער האדום לאן? \ מאת : אריאל :: 0000-00-00 :: 1235 צפיות
ניסי ניסים השאירו לנו נקודה..כבר ישבתי מול הרדיו והבנתי שהלך על המשחק הזה והנה שיוויון ממש כמו בקרית שמונה..לא ראיתי אבל ממה ששמעתי התחיל טוב ונגמר גרוע ומי כבש לירוקים ? כמו אז מול מכבי תל אביב כשיובל כבש נגדנו שער בודד בבלומפילד (זוכרים) כך רן יצחק ששער אחרון שלו במדים שלנו היה כמדומני בטדי, השכיל לכבוש..מה זה אומר על המגמה להחזיר שחקני בית? למה רן רועה בשדות זרים? אבל כל מה שקרה מול כפר סבא מדאיג אותי הרבה פחות (כמו שאומר האווירון)..מה שגרוע והולך בכוון מדאיג ומתסכל זה מצב הנוער האדום..הייתי בנתניה ויצאתי משם מודאג ועצוב..כמו שנראה האגף באתר הזה,כמו שנראה מתקן האימונים העלוב ככה נראה היחס/הדגש/המגמה בכוון הנוער האדום והאהוב, עתיד המועדון..לא, הלב לא יתן לי לעבור לאגפה של קבוצת האוהדים אבל רב הכעס והתסכול שאני ומעטים שאיתי חוווים בעת האחרונה, מצב מדאיג שהוא מנת חלקם של שחקנים אדומים יקרים מפז שמיצגים אותנו ומהווים את עתידנו..
ראיתי קבוצה כבויה, משחקת בלי הנאה, חוסר תקשורת מוחלט בין השחקנים לבין עצמם וביניהם למאמן..איך אמר לי אחד הילדים "שחקנים לא רוצים לשחק והאימונים שכונה"..זה לא יתכן ומישהו צריך לתת את הדעת לפני שיהיה מאוחר..מועדון שהוציא מתוכו שחקנים לגיטימיים כמו רן יצחק שכובש בירוק אלקיים שמרים מימין כמו אומן,הרוש,אבידור ודומיהם לא יכול להרשות לעצמו להגיע למצב שכזה..בלי תאום, כמעט בלי אגפים ,עם שוער שלישי, ארבעה חולים ושכטר אחד שלא פוגע הצלחנו להשוות מקרן לאחר שקבלנו פנדל משופט הססן..
נתניה חרשה אצלנו בהגנה ואפריקאי אחד סיחרר את הבלמים והמגינים בלי הפסק..ואז במקום לנצל את המבוכה שלהם יצא חולי (שסוף סוף קבל הזדמנות אחרי 4 משחקים בחוץ ! ),ונעשו עוד חילופים ,במזג אוויר די נוח, שהחלישו את ההתקפה והקישור ובשתי בעיטות מרחוק האחת לאחר פאול רחוק של אליאור (שהיה יחסית בסדר) ועוד בעיטה מרחוק שחמקה לשוער מתחת ליד ובתווך תקע האפריקאי התחבולן עוד מסמר משלושה מטר.
כבר היתה רביעיה ברשת ואילולי חטף מקס בשניה האחרונה כדור ודהר לשער אז היינו נשארים עם שער כבוד..בכלל מקס פושר מאד לאחרונה והוא בעצם פני הקבוצה..

לבד מניהול בינוני של ההתקפות הוא ממעט לבעוט ולא תורם וחבל..אבל מה שמדאיג זוהי הרוח הנכאה שמלווה את הילדים..ראשים מורכנים ואולי אפילו אדישות..העזתי להכנס לחדר ההלבשה ואמרתי בקול לא רם "חברים ,אתם קרובים מאד לתחתית ,אתם צריכים לשחק האחד בשביל השני"..שכטר הסתכל עלי כלא מאמין ויצאתי..
ליד האוטובוס פגשתי את רם המתוסכל.."איזה גולים " קונן המאמן..לקח עוד סיגריה..גם הוא עצוב ומתוסכל..לאוטו עלה רק דרק שהיה יחסית בסדר..אם היה לי מה לאמר שם הייתי מחייב את השחקנים להכנס כולם לאוטובוס (ולא לברוח עם ההורים) , להגיד שם בפני כולם מה שצריך ,בקצרה מאד אחרי משחק כזה ולוקח אותם לשבת כולם במסעדה כל שהיא ולעבור ביחד את הדקות הקשות שאחרי הפסד כזה על ארוחה קלה ומשקה קר..ככה הייתי אני סוגר את המשחק..לא פרס אלא לשבת ביחד ולעכל את המציאות..
היצעתי לרם לבקש מהם לשבת ברשות עצמם ,לבד,בלי מנהלים ומאמנים ולהחליט לבד לאן פניהם מועדות.."אנחנו לא רוצים להיות למטה" אמר לי שחקן ביציאה..זה כבר משהו חשבתי..זהו , נסעתי משם וניזכרתי כי בפעם האחרונה שהייתי במתקן המפואר ובית מכבי נתניה שהרימה שם ראשת העיר (כך אמרו לי) יצא מהשער אחרי הפסד אחד שחר הירש מספר 14 אדום..הוא כבר לא אתנו אבל הם כן..צריך לעשות הרבה בשביל לשנות ולהחזיר את הקבוצה הטובה הזו של כולנו ליכולתה ולכוחה..מעניין מי יהיה זה שינקוט ביוזמה כל שהיא..כבר ביום שלישי בשש במגרש בכרם התימנים מול בני יהודה במשחק השלמה אפשר לשנות..אנחנו נתמוך..ואתם?…
תגובות
הוספת תגובה
1. קבוצת האוהדים
גל (02/2/2016)
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה