מושב (מושבה) של ליצים... \ מאת : אריאל :: 0000-00-00 :: 1352 צפיות
פרטים נוספים תאמינו או לא הכותרת הזו "מתנגנת" לי בראש כבר מיום שבת בבוקר..היתה לי מין הרגשה כזאת שככה זה יגמר ושזה מה שנראה..22 שחקנים מתרוצצים אחרי כדור במזג אוויר נפלא באיצטד. קומפקטי ונאה..אבל זה בעצם הכל..
ליצים...לא היה מגיע לאף אחת מהקבוצות לנצח..גם תאורי השליטה המעניינים של הכחולים בכל המשחק היו קצת מוגזמים..נכון מהדקה הששים התחלנו לסגת לאחור ,אושרי נכנס ווורד התחמם (לשוא..).וכן, קוראץ נכנס והחטיא את ההזדמנות בכדור מרושל..אני לא מאשים את מי שאמר לו לבעוט כי זרקו לא מזכיר היום את מי שאנחנו מכירים..אין לו בטחון,אין לו התמצאות הוא הולך לאיבוד בכל הזדמנות וגם משחק הפיבוט הידוע שלו נעלם..ובכל זאת נתנו לו לבעוט..הרי הוא הרשית משם בבית"ר ,ואולי חשבו שזה יכניס אותו לעניינים..טעות.כמה נקודות למחשבה..נקודות אור: קובאר נתן משחק מצויין..כמו באשדוד.יציב ,בטוח ,נטול שגיאות..היות ואין לו פרטנרים להוליך התקפה במסירה קצרה הוא נוהג לבעוט קדימה כמו קאלה בזמנו והכדור הולך כמובן לאיבוד..אולי אפשר ליצור רוטינה שמתחילים בלי להעיף ?..
יובל ורועי עשו עבודה טובה בקישור ההגנתי .רצו כמו מטורפים ,ביחוד רועי..מאיפה יש לו את הכושר הזה?..לא תמיד דייקו במסירות אבל עשו רק טוב. היה טוב אילו היו בועטים מדי פעם..ללה היה יכול לכבוש את הראשון אם היה קצת חושב..חטף ,דהר ובעט רע..אולי תנועה לצד ,אולי הטעיה ובננה מעל לראש של השוער שלקח שני גולים בטוחים..זה והפנדל..קצת מחשבה מהראן..ברור שהוא צריך להיות בשפיץ..זה שחקן רחבה..מטריד אורב..כשזרקו נכנס הוסט הצידה והפך לא יעיל..אין לו את ההרמה מהאגף..הוא וקוראץ צריכים לשחק בנפרד זה מזה כי גם המשחק צריך להשתנות בהתאם בהתיחס אליהם כי מה שקרה זה שלא זה ולא זה היו יעילים..
הישאם הולך לאיבוד..אין לו בטחון,הוא הססן ולא מבליט עצמו ומבקש את הכדור..פסיבי חסר חוט שדרה..כל כך חבל..כשאור (עוד נגיע) מנהל את המשחק אין להישאם מה לחפש..גם לא מחפשים אותו..עצוב לראות את זה..צריך להגדיר לו בדיוק מה לעשות ואז אולי..אור שחקן מעניין אך הסטייל שלו מתחיל לעצבן אותי..כאילו מרחף כמו רקדן בלט..מסבסב יפה ,שולח לצדדים אבל לא בועט.ההרמות היו אסון,והמשחק כאילו עובר לידו..אולי הדיבורים על המשך דרכו עושים לו את זה ..אולי היה ביום פושר..
המגינים לא מורגשים..משחק האגפים לא קיים. חיים שהיה ידוע בזה לא עולה מספיק .נכנע לא פעם..לירן לא מורגש .בטח לא התקפית.לעידן וורד שהתחמם לידי לשווא (ירדתי לשור שניה ) צעקתי תוך כדי שהוא מתחמם "מה עם האגפים?..שחקו עם האגפים..חייך במבוכה והמשיך לרוץ..לשווא..וכאן הגיע ריקטס..ריקטס אינו שחקן רחבה .זה שחקן כנף..מהיר,אגרסיבי..בפעם היחידה שמישהו הואיל בטובו לחרוש באגף כמו שצריך זה היה הוא..(קודם לכן התרומם לאיזה כדור ליד קו החוץ אולי מטר וחצי באוויר..).הוא זה שמסר בשניה האחרונה את הכדור לאושרי מול השער..(חשבתי לתומי שהכשילו את קוראץ..).חח..
כשיצאתי החוצה עמדו ארבעה מלאבסים מבוגרים ושוחחו.."נו, הרווחתם שתי נקודות" צחקתי אליהם..גיכחו בשקט..פתאום אומר לי המבוגר מביניהם.."את זה אתם רוצים לסלק?..הרי בעשר דקות הוא עשה יותר מכל מה שעשו החלוצים שלכם .אין לכם טיפת מושג בהחלטות לגבי שחקנים.."..צודק..אסור להיפטר מריקטס..תציבו אותו בעמדה שהוא יעיל..בכנף..זה ספרינטר אדיר והוא יכול למרכז מה שללה לא..נו טוב,הלכו לנו שתי נקודות..כפרה..אולי זה ינער את קוראץ שירגיש חייב.הוא וללה צריכים לחלק ביניהם את הדקות ..אחד יוצא השני נכנס..ביחד זאת לדעתי בעיה.
הקבוצה לא יודעת את מי להפעיל קודם..בסך הכל גם כאן לקחנו נקודה מה שלא קרה בסיבוב הראשון ואנו נמצאים במאזן סביר..אולי בכל זאת נשיג 20 נקודות כמו שרוצה עטר..בן מרגי לא הורגש...מסיבות מובנות כולנו מחכים לשובו של עטר ואני משתתף בצער אובדנו....ויש לי "הצעה"..יש נער שמרשית פנדלים כל משחק..מקסים פלשצנקו..קודם כל צריך להחתים אותו לתמיד..ולתת לו "להדגים לשחקנינו הנכבדים איך בועטים פנדל"..אולי דרך וידאו ..אולי בשיעור פרטי. חח..גם כך הפסיד הנוער האדום בבית וחבל..חוטפים ובוכים.(גם כובשים אבל לא מספיק..).
מי כן ניצח בנוער? נס ציונה לתפארת האוהד "הד"..גימס הרדן זרק את כדור ההכרעה שניה לפני הסוף ויוסטון בשינים נצחו בפיניקס..זרקו קוראץ נכשל כמו קודמיו בגביע..נסלח לו .הוא משלנו..מי כן הרשית אתם יודעים..ככה זה שאתה לובש ירוקת..חזרתי לקסטל ו"חצי תאוותי בידי"כמאמר המשורר..היינו לא מעטים ביציע וזה יפה..לא היה מזנון וזה גרוע.."מושבה"עלאק..בשמחות!!! מנהל : מחק ערוך
תגובות
הוספת תגובה
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה