10 "שורדים , ואחד "שצריך להתפרנס".. \ מאת : אריאל :: 0000-00-00 :: 1504 צפיות
נסעתי לסמי עופר..הרגשתי שאני צריך להיות שם בשבילם..היה נחמד /האוטו בן ה42 (!) טס ,עצרתי ב"אבו עלי " המפוצץ בפרדיס לצהריים הספקתי לבקר את אבא אמא והדודה ז"ל בכפר סמיר קפה בפז והליכה ארוכה מהחניה למגרש..בדרך התחילו ברקים ורעמים ואני אומר בחצי קול לשוטר שבמעגל התנועה "יורים עלינו מלמעלה-מה יהיה למטה"..היה המום ולא ענה..אורד עוד הספיק לשאול מה קורה בחוץ (בגלל אי הבנה איתי לא ירד למגרש) ועניתי לו ששקט מאד..

איפה ההמונים שגדשו את הקופות במשחק התשעים מול אשדוד?..איך אני נכנסתי שם במזל? והיום..הסתכל עלי הקופאי בפליאה כאומר-לא יותר טוב בבית?רדיו? בים? בפנורמה?..אחרי מסע אלונקות הגעתי לכניסה A ובחרתי לי מקום די קרוב לאוהדי עכו הרעשניים וכשאלה נדדו בכוון שלי הלכתי לשבת יותר באמצע..היו אוהדים ..אבל היה מאופק..איפה ימי הקונפטי והתופים של ק"ק אליעזר?..אין יציע 5 ,רובנו די מבוגרים ,יש ילדים פה ושם בעיקר הילדים שהביא מהרן היקר עם כובעי "סנטה " שלהם..מאופק /דהוי כאילו יש איזו השלמה..אדרנלין נמוך..תופעת סמי עופר? הזדקנו? התעייפנו...אתם תגידו..

טוב מתחילים לשחק ורואים שליטה ונסיונות ובום..דקה 9 כרטיס אדום..לא ראינו מה קרה אבל כרטיס אדום ואנחנו שוב עשרה..קובי-מה אתה חושב לעצמך.איפה רגש האחריות?..ומשם החלה מלחמת השרדות בניצוחם של אור ,קצת סרדל וחיים,גם היה שוער באמצע ולא תאמינו-היתה גם דחיקה לגול..גם התשואות היו מאופקות משהו..משהו עבר עלינו ככה בלי שנרגיש..עכו יסלחו לי ,קבוצה די עלובה..אין שם כלום מלבד קצת קוסטה(מושאל ממכבי) וגורש שהוציא שני כדורים יפים של הישאם ואור..אין להם אגפים וכל מה שניסו היה מהאמצע וזה היום עבד לטובתנו..רובן עמד לו שם בודד ,בלי ניע כמעט וכלכך רחוק היה נראה לי..חלק מהזמן ישב על הספסל..אכן השרדות לשמה..

מה שיש לנו וכבר אמרתי זה שני מגינים "לגיטימיים" ..חיים וסרדל עושים את העבודה וגם עם מגמת תקיפה..הגנה קצת פחות בעיקר חיים אבל נוכחותו מבורכת..קובאר היה טוב.בטוח ולא היה לו קל..בסוף נתן עצירה כשכולם היו כבר עם הראש באדמה..ללה רץ לא תמיד עם כתובת ,הקנדי זה בעייה אם כי אני בטוח שהוא מאד רוצה ולדעתי כן צריך להשאיר אותו..אור מחזיק את המרכז ורואים שזה שחקן חושב וגם יש לו שמאלית מצויינת..באיזה שלב נכנס זה שבא מעכו -יובל שבתאי ושחק בכנף ומצד שני התואם שלו סטיבן..שניהם ארוכים גמלוניים ..סטיבן זה טיפוס..לא ברור לי איך הוא מצליח לשמור על הכדור..קבלת ההחלטות שלו גרועה מול השער..היה יכול לגמור את המשחק עם מסירה טובה פעמיים לפחות..אבל הוא נלחם על המטר שלו ולפעמים גם מצליח..מס, 18 בצד השני שבדרך כלל הוא קשר אחורי עובד על אדי דלק אחרונים כשקיבל כמה כדורים לאגף ולא עשה איתם כלום..הישאם זה תופעה..יש לו שמאלית יפה וגם בחן את גורש אבל נפילות ריכוז תדירות בעוכריו..היה יכול לגמור את זה פעמיים לפחות..היתר די אפורים אבל לא היו מוכנים להפסיד ועל כך יש לאחל להם "מזל טוב"כפי שנאמר קודם לכן..

שרון פרי (דעתנית/יפה /אוהדת הירוקת/בת כמה?/נשואה?) סחטה מיואב את הצהרת המאה..הוא "צריך להתפרנס" ולכן נעדר מהדרבי..אי יואב ..אני מנדב לך את המשפט האלמותי "חבר אתה חסר"..(חח)...בעל קבוצה בעמיו..יצאתי החוצה..היו מכוניות ,היתה זרימה של אנשים..אולי בכל זאת לא נשארנו לבד?..אולי יש כאן כאלה שהדבר הזה שנקרא "המועדון האדום מהצפון" יקר ללבם..כאלה שלא ינטשו /יבגדו כמו שאמר פעם השמנדריק..ברקע הסמי עופר הענקי,היציע הריק ממול הרמקול מנגן את שיר האליפות המדהים גם היום (ומפסיק אותו באמצע")..חזרתי בלילה לקסטל למקלדת..שרדתי/שרדנו ..מה הלאה ? ימים יגידו..תאמינו ,תבואו ..יראו אותנו ביציע -אולי גם ינצחו..שבוע טוב!!
תגובות
הוספת תגובה
1. קוראץ איטי לא מתאים
רוני לב אדום (23/12/2014)
2. UmWcpWVBBuUvLfUJB
GQfYBrjtXl (08/1/2018)
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה