גם כן חוויה ''איכס'' \ מאת : אריאל :: 0000-00-00 :: 2573 צפיות
אחרי שחסכתי לעצמי את מופע האימים בשבת מול רמת השרון (השעה המאוחרת ), אבל להבדיל ראיתי בצהריים את אורי ויינברג של "אורד"- חביבנו בתפקיד קשר אחורי "סטייל זיתוני" במדי בית"ר חיפה (הרבה יותר קרוב ונוח) בגילאי 12, החלטתי לרדת ולתמוך באדומה, בטדי.

אודה,אני לא אוהב ללכת לשם לראות כדורגל (מי כן פרט ל"אוהדים " הצהובים). החנייתי את האוטו במרחק בטוח (בחנייה של מרכז הטניס). מה שלא כ"כ עזר לי אבל לאוטו שלום. יש משהו לא נעים כשאתה הולך לבד בין המוני צהובים שחורים רובם נערים בגיל העשרה. יש שקט מאיים בחבורות האלו. מן שנאה/אלימות כבושה שיוצאת להם מהעיניים. כל כמה מטרים מישהו זורק קללה, מסננים מבטים מאיימים, לא מקבלים את האדום שהולך מולם. כך גם במגרש. יש שם משהו מאיים, על גבול המפחיד. החיים הקשים כאן נכנסים וטובעים חותם במגרש ומחוצה לו. צריך ללכת בחבורה ומהר. אחרי הכל הלכתי לכוון האוטו, כשלפני ארבעה אדומים, אבל מה שהרגשתי פתאום זו יד שחטפה את הצעיף שעל הצוואר ואת גבו המתרחק של נער בחולצה לבנה, שטס כאילו כל הסוסים שהיו באזור (לפיזור הפגנות כמובן-רפלקס מותנה כאן) דוהרים אחריו.
הלך הצעיף..תארו לכם (ואני מקצין) אם במקום לאחוז בצעיף היתה היד אוחזת משהו הרבה יותר חד. טוב, חזרתי על עקבותי ולשווא. הלבוש לא הסגיר אותי אז פרט לזה הכל בסדר אבל "החוויה" יוצאת הדופן הספיקה לי..וכן, יצאנו עם נקודה והכל יתנקז שוב להפועל פתח תקווה (הידועה לשמצה,זוכרים? אניציץ,טוטואנה-משקוף בוקסה, מכבי חיפה פותחים רגליים בסכנין..היינו שם וראינו..)

.והיה גם משחק ואחד ערן לוי..אין לי דבר מול ההצלחה של ערן שם בבחינת "מצא מין את מינו", אבל להט כזה להשחית, לקלל, לנפנף לנצח את מי שהיו אתו פעם יחד על הדשא..אין לו תקנה לערן. המגרש השחקנים והקהל מתאימים לו כמו כפפה ליד. שיבושם לו והוא מבחינתי בבחינת "ברוך שפטרנו " ואיך אמר לי מישהו-גם כאן עוד יגיע הרגע.

טל הכין מערך זהיר והשיג בעצם את מטרתו. אבא של עלי או מישהו שישב לידו אמר "טוב שלא הבקענו כי היינו נסוגים לאחור וחוטפים ארבעה. גם כך היינו קרובים עם המשקוף של וולאדי..זה משחק כמו פיבוט ומנווט כדורים עם החזה, כאילו הוא שחקן ציר..מהנגיחות שלו לא ראינו כלום שלא לדבר על הבעיטות..בחור נחמד אבל לא בטוח שזה מה שאנחנו צריכים. יובל היה עוד בשוק מההחמצות ועבד הרבה על ריק. גל המשיך עם הסבסובים והרבה תכלס לא יצא שם. מי שמאד מצא חן בעיני הוא מועין הצעיר. זה מגן רבותי. עבד במסירות, לא נכנע ואפילו דהר קדימה בהצלחה.
בצד השני אייל גם כשכבר היה שם לא הצליח להוציא כלום. טל,יש לך מגן טבעי, השתמש בו. אם חנן שלא היה בעצם קיים היום, יחליט ללכת, תן לעאהד עזאם את תפקיד הקשר, לו הוא מתאים ותרוויח גם קשר וגם מגן לתפארת המגזר. יוסי עבד קשה, אושרי, וגולן היו בסדר..לא היתה פניקה, וקאלה כמו תמיד היה שם בשבילנו.

יצאנו עם נקודה והכל יתנקז לשבת הגדולה הבאה.."היינו צריכים לגמור את זה לפני שבוע " קונן אבא של עלי..אבל הכל עדיין ברגליים שלנו..ידעתי שהלוזונים ינצחו וגם את המשחק האחרון..יש להם הרבה מה להוכיח נגד כל העולם ואין לנו בכלל מושג איזה כח זה נותן..שאפו למי שבא לראות במקום הקשה הזה..אנחנו נחזור שוב לחיפה..נקנה צעיף חדש..(את הצעיף ממשחק האחווה של רובי ז"ל אני שומר באוטו..יצטרכו להרוס שמשה בשביל לקחת אותו..נסדר שמשה /אוטו /צעיף חדשים). מישהו ראה את שיר צדק -מגן הנבחרת המהולל-(הושט ידך וגע בו..)..איפה הוא כשצריך אותו ?...התפילות של דביר האוהד האדום היחיד במושב בית מאיר עזרו.יצאנו עם נקודה..טוב שיש כאן כותל.היום זה די עזר..להתראות במגרש!!!
תגובות
הוספת תגובה
1. טל בנין שחקן תיאטרון
טובי (13/5/2012)
2. i3ACD4KlIE
IRHRsPuwp (19/5/2014)
3. VNGBMlzDSNmni
uWSxaNoBgK (14/10/2014)
4. SmHDkgiD
OmalSxlDLfsZAOmWMGO (02/3/2015)
5. kzhenzbt
(03/5/2016)
6. tsojniae
(11/6/2016)
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 34

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה