הפועל שוב הפסידה... \ מאת : אריאל :: 0000-00-00 :: 1443 צפיות
בערך באמצע כביש שש דרום אחרי שהעורכת ברשת ב'. והכתב גמרו לתאר את רצף התאונות הקשות שקרו היום כולל זו בצומת פלוגות שעכבה רבים משלנו (למה לא לקחת את 6 בחינם?) נשמעו צליליו של השיר המיתולוגי "סע לאט", כמתבקש..אותי תפס המשפט הידוע "הפועל שוב הפסידה -וכמה מסכנים האוהדים שאוכלים להם ת'לב..".רק לא זה בקשתי והרגשה לא טובה השתלטה עלי כבר אז..אשר יגורתי בא.
טל בנין הגאה והמצליח (יחסית) חזר לתבנית קודמו ,בא "לא להפסיד " וחטף שניים עם שחקניו השפופים. היה גם יכול להיגמר הרבה יותר רע..הרכב טלאים שכלל מגן ימני חסר נסיון, עושה משחק שנשא על גבו את הספרה 10 ועשה "טובה ששחק", (עוד נחזור לזה),חלוץ חוד מהיר וחסר סיכוי ,מגן שמאלי הססן ,קשרים שלא בועטים (שלא לדבר על מישהו שמגיע מאחור,אבוקרט ,דנקוביץ זוכרים?),ואחד קאלה -כל אלו כשלו במשימה,לא הבריקו ,לא יזמו ,לא ניצחו..זכור לי אותו משחק אצל דורה שבן בסט לא שחק ואז כבמטה קסם כבתה כל ההתלהבות,הלכה לאיבוד כל יוזמה ,התכופפנו בפני בעלת הבית וחטפנו אז שלישיה..ככה לא מכינים קבוצה מר בנין.אולי היית עדיין תחת הרושם של הפסד הנוער האדום והאומללל בדרבי אחרת איך אפשר להסביר את התבוסתנות שאחזה אותך ואותם.

ערן לוי לא תורם .הוא משחק כמי שכפאו שד..שתי רגליו בחוץ."התאום הסיאמי " שלו יושב אצל אובמה בחצר וזורק שטויות..אתה צריך לנצח.אף אחד לא פוגע.יושב לו חנן ממן בקצה הספסל נזוף כמו תלמיד תיכון ואתה שותק..דנקוביץ תוקע את הראש בקיר פעם אחר פעם.מאבד ומסתחרר.מאבד ונגמר ..איפה חנן?למה בחוץ? אוי לך טל אם אתה מנסה לעשות לו סידרת חינוך.זה שחקן יצירתי שיכול (אמנם כלל לא בטוח ) לפחות להזיז משהו.. ולאדי נכנס כשכבר היה מאוחר ונכון הוא נלחם אבל לא מזכיר שום דבר..בוזורגי נכנס כשהיה כבר די אבוד,וחנן יושב בחוץ (אחרי שקם להתחמם)..נכון ,ברמת המשחק של היום בהמתנה לשגיאה של היריב ,בחוסר היוזמה בהעדר עושה משחק (הישאם- חוור /אבוד ) לא היה הרבה סיכוי ואלמלא שתי עצירות של קאלה במחצית הראשונה (בשניה הכדור עבר במלוא הקפו את קו הרוחב והקוון העלוב ישן) היית כבר עם שני חורים..מועיין הצעיר עם כל הכבוד לא ברמה המספקת..דרך העדשות ראיתי את נפנוף היאוש שלו כשראה את גבו של הקיצוני שהעלים אותו מסר רוחב (היכן היו הבלמים. טרטצקי? ) והקטן החדש מס' 17 (שחקן שחקן עם הרבה מזל) הרשית בנחת מול השוער..לא רק שאתה צריך חלוץ טל,אתה צריך גם עושה משחק..הישאם לא מתאים.אולי חנן ,קרוב לודאי מישהו אחר..ב"ש הביאו עושה משחק קטן שלא רק שסדר להם את המשחק אלא גם כבש פעמיים..ולערן-הנ"ל אחיו התאום של ד"ר ג'קיל או מיסטר הייד.

כבר שכחנוו מנפנופי הידיים,מחוסר החשק,מחוסר המוטיווציה ומסטטיות הרומזת לכולנו -"אני לא שייך"..טוב שהוצאת אותו. הוא לא שייך לכאן יותר. לא בפורמט העלוב/קפריזי/דו-פרצופי שכזה..תנו לו ללכת .זכרו לו את הימים היפים שלו אצלנו (והיו כאלה כולל שני פנדלים ורמת גן אחת)..שילך.אל תכפו עליו את עצמכם. שיחשוב "התאום הסיאמי "ההזוי שלו קודם כל על מצב הנוער האדום והמגרש שם ואחר כך על קשריו המשפחתיים לכוכב מאור עקיבא..עכברים שנוטשים ספינה (שעדיין לא טבעה) צריך להוציא ולבער..אתה צריך לנצח אדוני המאמן.אין לך שום ברירה אחרת .תתקיף עם כל מה שיש לך.תשלב מהר את החלוץ החדש,תרענון את שורות ההתקפה ושחק עם שלושה כאלה .לא פחות..אל תסתמך על שלושה מורחקים מנתניה.בקופסה לא נותנים מתנות..אם תעשה /יעשו את הרושם שעשיתם אצל הגמלים גם בקופסה יסגרו עליכם את המכסה..קל להגיד ולכתוב טל,נכון? אני לא הייתי על הדשא,אבל זה לא נראה טוב.גם לא בקריית חיים.אני לצדך ומקווה שהסקת את המסקנות..יובל אבידור הקטן והמהיר לא יוכל לכבוש נגד ארבעה .גם לא נגד שלושה.צרף אליו תגבורת ,גם בקונצפציה.מישהו חייב לבעוט גם מרחוק..אולי יוסי.אולי גל.אולי בוקי אולי חנן?..מישהו..שזה יהיה לקח שלמדת /למדו בדרום..אולי מצפון תיפתח הטובה?אמן!!!
תגובות
הוספת תגובה
1. הכל נכון
טל (22/1/2012)
2. ביתר רוצה את ערן
ואדים (22/1/2012)
3. ניצחון בכל מחיר ומצב הנוער
שאול (25/1/2012)
4. המשך
שאול (25/1/2012)
5. FZBtQfERcTn
EFkvgzvKrZs (26/10/2014)
6. m29aqa2y
(16/4/2016)
7. 6apm0xfk
(01/8/2016)
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה