דרך שאין ממנה חזרה \ מאת : עמרי :: 0000-00-00 :: 1624 צפיות
אכן בחיפה יש רק הפועל כרגע, כאשר היריבה העירונית מפסידה 3-2 לנתניה ויורדת למקום ה-2 והפועל שלנו ממשיכה במסע הניצחונות אל עבר ליגת העל.

הקבוצה עד כה לא נחלה הפסד (נגד אמונות תפלות נעשה טפו טפו טפו) ראשון העונה והתוצאה ה"גרועה" ביותר שעשתה הקבוצה היא תוצאת תיקו, כמה מצחיק לקרוא לתוצאת תיקו תוצאה גרועה כאשר בעבר היו משחקים שהיינו מתחננים להוציא בהם תיקו אבל היום הכל השתנה, עונת 2008\2009 היא עונה ששינתה את תפיסת העולם של האוהדים האדומים שכבר לא מסתפקים בתיקו מרתיח אלא בניצחון זוהר כמובן שבקטע של טוב ורע אפשר למשוך לכאן ולכאן כל אחד לצד שאיתו הוא מזדהה.

הקבוצה מגובשת ונראית מעולה, ערן לוי פורח ואפילו גילינו כישרון צעיר וחדש ושמו בישראל רן רול שבכל משחק ששיחק נתן את כל כולו והקהל רק נהנה ממנו אז חוץ ממקום 1 הרווחנו עוד כמה דברים על הדרך שמגיע עליהם קרדיט אדיר למועדון. הקבוצה הכניסה את עצמה למילכוד לא נעים מבחינת האוהדים, מס' הניצחונות הרב, צורת המשחק ואי נחילת הפסד הביאו את הקבוצה למצב שהאוהדים שלה רוצים ודורשים רק ניצחון ולא פחות כי בפחות הם לא יסתפקו גם מול הקבוצות הגדולות ובעיקר מול הקבוצות הגדולות שנגדן האוהדים רוצים רק ניצחון שלא נדבר על הקבוצות הקטנות שזו שאלה רטורית האם האוהדים רוצים ניצחון מולן, בכל מקרה הקבוצה נכנסה למצב שממנו אין דרך חזרה כמו טיפוס על עץ גבוה שהנפילה למטה תהיה דבר קשה וכואב והשאלה היא מה יקרה בהפסד הראשון, שאלה קשה שכרגע אנחנו בכלל לא רוצים לדבר עליה אך בכל מקרה זו שאלה מעניינת מה יקרה, האם כמות האוהדים במשחק שלאחריו תרד, האם יתחילו האוהדים לגדף שחקנים בקבוצה וכמובן את המאמן שלומי דורה שעד כה עושה עבודה טקטית מעולה.
אני חושב שכדאי שנקדים תרופה למכה ולא נסתחרר בתוך מערבולת הניצחונות ונשתדל להישאר כמה שיותר עם הרגליים על הקרקע, אל תחשבו שהקבוצה לא תפסיד לאורך כל העונה כי אין מצב כזה מתישהו קבוצה נשברת ומפסידה וכמובן שמתישהו שהמטרה נראית כמובטחת אז יוצאת רוח מהמפרשים והקבוצה לפתע נראית זוועה, אנחנו צריכים להפסיד לדבר כמו אלופי עולם ולדבר מציאותי.
אני כמובן שלא אתן תשובות על הסוגיות שפתחתי כאן כי כל אחד בדעתו אבל אני רוצה לפנות לאוהדים ולבקש מהם לתמוך בקבוצה תמיד, כי אוהד אמיתי זה אוהד שהולך אחרי קבוצתו בימים הטובים אבל גם ברעים, גם בגשם וגם בחמסין, נשמע פטריוטי ולא אנושי אבל זה אוהד אמיתי.

אדום עולה :)


תגובות
הוספת תגובה
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה