זה מאמן זה? \ מאת : אני האדום :: 0000-00-00 :: 2091 צפיות
עד ליפני זמן מה הייתי חסיד של שלומי דורה אבל, לאט לאט אני מבין שלבחור יש או אין יותר נכון ניסיון, אני לא מבין מספר דברים:

שיש לך את שמעון הרוש מגן ברמה מדהימה למה לפתוח עם אייל טרטצקי?
שיש לך את אסי אברהמי למה הוא קבוע עלך הספסל?
שיש לך את עודד אלקיים למה הוא לא רואה דקה?
אבל בואו נעזוב לרגע את השחקנים ניתמקד יותר בתיפקוד שלהם על המגרש ועל השיטה המוזרה, זיו כבדה קשה לי להבין למה הוא משחק בצד למה?
אני יכול למצוא סיבה אחת לזה כי ערן לוי לא יכול לשחק שם כי עם ערן לוי יהיה שם אין לך מי שיסגור בצד בהגנה כי ערן לוי לא יכול לעשות ספרינט של 30 מטר הלוך חזור לעולם, הבעיה האחרת שלי היא ערן לוי עכשיו זו כבר בעיה של ערן לוי עצמו שלומי דורה ואדון אברי מונצר איך הגיוני שהבחור ניראה ככה?
ערן לוי שחקן מוכשר ברמות באמת יש לו כדרור מדהים ובעיטות לא מהליגה הזאת עם היה אפשר אני מאמין ששלומי היה מכניס אותו רק לבעיטות, איך הגיוני שערן לוי שחקן כדורגל ניראה כזה שמן אולי המבנה גוף שלו הוא גדול אבל הבחור שמן נקודה, עכשיו יש לנו את מאמן הכושר אחד הטובים בארץ למה הוא לא עושה משהו בעיניין?
למה המאמן לא נותן לו אולטימטום תוריד שבע שמונה קילו או שאתה לא משחק, הבן אדם לא יכול לרוץ וחבל הוא כישרון שהולך ונעלם, הבעיה הכי גדולה שלי היא קשורה במאמן וכאן אני מבין שיש פה בעיה רצינית,
צורת הכדורגל של הפועל חיפה לא מובנת לי בכלל בכלל, פעם שלומי היה מאמן התקפי היום הוא למה הוא פוחד אני מבין הוא יותר הגנתי אבל, להפועל חיפה אין יותר מידי שחקנים יצירתיים בסגל ובטח לא בהרכב אז למה לא לשחק יותר עם הישאם כיוואן?
עכשיו ששלומי דורה מחליט לא לפחד ולשחק קצת יותר התקפי כמו בסיום המשחק מול הפעול רמת גן שהיה בהרכב את השיאם כיוואן,זיו כבדה,ערן לוי,בן בסט ולירון ולינר משהו בניהול המשחק לא הולך מרגישים שחסר טל בנין אחד ולמה?
כי במקום שניראה את הקשר אחורי גרזיציץ לוקח כדור ומתחיל משחק באמצע אנחנו רואים את ערן לוי שהוא "חלוץ" יורד עד הקו של החצי לוקח כדור עכשיו לא מספיק טעות אחת מסביבו במרחק של מטר שתיים עומדיםפ קבוע הישאם כיוואן וגרזיציץ כבר שלוש שחקנים עומדים על האמצע וחסרים למעלה, יש לנו את זיו כבדה שמשום מה פוחד לעלות וזה מדהים זה באמת ככה הוא פוחד שתי המגנים לא מספיקים לעלות מה שנישאר זה שיש רק את בן בסט ולירון וינלר ברחבת היריב,ככה אתם רוצים לתת גול?ככה אתם רוצים להגיע לשער ככה?
למה שלא ניראה את גרזיציץ שהוא מוכשר מאוד בהתקפה והוא יודע לנהל משחק למה שלא ניראה אותו לוקח כדור מתחיל משחק ניראה את ערן לוי ברחבת היריב קרוב קורב לקיצוניים או לבן בסט לפי הבחירה שלו ניראה את ציציאן תומך בהתקפה ניראה את כיוואן מקבל כדור בצד שמאל ונותן איזה פריצה יפה לרחבה?
למה לא לשחק ככה למה?
במקום זה אנחנו רואים שלוש ארבע שחקנים באים כל פעם מחדש ביחד להתחיל התקפה, על זה חברים עובדים באימונים.


תגובות
הוספת תגובה
1. WfhgwaQTLEQNgtcMu
MgjsxlOfThAfTWLMlJ (14/10/2011)
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה