סיכום שני הסיבובים: \ מאת : לב מייל :: 0000-00-00 :: 2042 צפיות
אז מה אנחנו לפני הסיבוב השני ועדיין לא הראינו שום דבר! אנחנו מדברים יותר מדי ועושים פחות מדי! כל יום אני שומע את עדן בן בסט מתראיין בעיתון אחר ומכל הדיבורים שלו אנחנו אוכלים אותה על המגרש! נכון שהוא מלך השערים שלנו אבל מתוך 12 הזדמנויות מול השער אחת חייבת להיכנס לא? לירון וילנר גם הוא בהחלט אכזבה לא עושה שום דבר מועיל ורק הורס! כל ההתקפות שלנו הם במקרה! אין שום טקטיקה המגרש כל אחד משחק איך שבא לו וככה לא נצליח לעלות בחיים! והביקורת הזאת מופנת לשלומי דורה!
אם בסיבוב הראשון אמרתי הם צריכים זמן להתחבר אז עכשיו הם כבר מחוברים ועדיין מציגים יכולת שאולי מתאימה לליגה ז' צפון! שחקנים רדומים כמו ערן לוי וזיו כבדה צריכים להתעורר ודחוף! לא רואה מהם שום דבר במשחק, לא תרומה ולא נשמה כלום! הם רק מפריעים למשחק אולי כדי לפתוח אם כיוון ואם אבוקרט שמהם אפשר להוציא יותר תועלת.
אם לסכם שחקן,שחקן בנפרד לאורך שתי הסיבובים שהיו לנו אז זה היה ככה:
קובי שאלו- שוער שתלו בו הרבה תקווה לעונה הזאת אבל הוא לא הוכיח את עצמו והמשגיעות שלו לקח הרבה נקודות חשובות! למרות זאת אני עדייו חושב שהוא שוער מצוין שנמצא בעונה גרוע אולי הוא עוד יוכיח את עצמו.
גיל אופק- שוער צעיר וטוב פה ושם עושה שגיאות אבל בדרך כלל מתקן אותם בעזרת הצלות מדהימות! בהחלט שוער טוב לעתיד של הקבוצה. משוער שני הפך להיות שוער ראשון ובהחלט אחלה שוער.
יניב ציציאן- מגן טוב מאוד עושה עבודה טובה רץ הרבה ונותן הרבה נשמה במשחק שלו.
אייל טרטצקי- מגן/קשר אחורי ותיק מאוד הגיע העונה בשביל להיות המנהיג. עושה עבודה טובה ואני לא מבין ת'ביקורת עליו מצד השחקנים.
אושרי רואש- הבלם הכי טוב בליגה הלאומית! שחקן מדהים שלא מבייש הרבה בלמים בליגת העל כמה שנים והוא אחד הבלמים המובילים בנבחרת ובכדורגל הישראלי! מזכיר במשחק שלו את טל בן חיים רק שיצליח כמוהו! השחקן הכי יציב בקבוצה שלנו ביחד אם סבטי לפנייה חברו להגנה!
סבטי לפנייה- בלם מצוין עושה עבודה מצוינת ביחד אם אושרי בהחלט צמד בלמים טוב מאוד שצריך להמשיך לשחק הרבה ביחד. ובקיצור כל הכבוד!
שמעון הרוש- מגן טוב שלא זוכר לדקות משחק מצד שלומי דורה. כשהוא משחק הוא בהחלט מוכיח את עצמו נקוה לראות אותו פותח יותר כי הוא אחד משחקני העתיד שלנו!
אסי אברהמי- קשר אחורי יוצא מן הכלל אחד הטובים שנה שעברה לא מבין את שלומי למה הוא לא בטוח איתו וזה עוד אחד מהשגיאות של שלומי דורה!
בריאן פול גרזיץ'- קשר אחורי מיותר לפי דעתי לא תורם כלום! סתם תופס מקום של זר ביחוד שיש לנו כל כך הרבה קשרים אחוריים בקבוצה עוד טעות של שלומי!
קוני גקריצ'ה- גם עליו היה אפשר לוותר לא עושה עבודה בלתי אפשרית. במקמו היה צריך קשר התקפי לא חסר שחקנים ישראלים לעמדה הזאת! לא מועיל לא בהתקפה ולא בהגנה.
רן אבוקרט- שחקן מצוין במשחקים האחרונים מקבל דקות ומוכיח את עצמו! שחקן מצוין שהיה צריך להשתלב מתחילת העונה!
הישאם כיוואן- שחקן יוצא מן הכלל לא מקבל מספיק דקות ולא מראה מה הוא מסוגל! אחד השחקנים הכי טובים במועדון שיכול לעבור כל שחקן הגנה בליגה הזאת ופשוט שלומי לא בונה עליו וכל הזמן מוריד לו ת'בטחון במקום להעלות לו ת'בטחון! כל משחק כאשר הוא נכנס שותף את מגרש ולא מספיק לרוץ לרגע!
זיו כבדה- שחקן מוכשר מאוד אבל לא מוכיח את עצמו בכלל העונה! אם להסתכל על העונה שעברה ועל העונה הזאת זה שמים וארץ! אולי זה בגלל שהוא לא מתופקד בעמדה שלו כי את העמדה שלו תופס ערן לוי אבל עדיין זה לא סיבה לירידה הדרסטית ביכולת הזאת!
ערן לוי- פתח סיבוב ראשון מצוין ואחריי הסיבוב הראשון פשוט נעלם! לא מאיים, לא מבשל, לא מורגש וזה משפיע על הקבוצה!
עדן בן בסט- שחקן טוב שמדבר יותר מדי! עסוק בלתת רעיונות לכל אתריי האינטרנט אחריי שהוא כובש שער וזה פוגע בו מאוד! אם כל הכבוד הוא זוכר רק ת' כיבושים שלו ולא את החמצות שלו! הוא מחמיץ בצרורות! מתוך 10 מצבים בטוחים לכיבוש הוא כובש שער אחד! כולם מדברים על קובי שאלו אבל שוכחים שגם לעדן לא חסר! אם עדן היה כובש שערים ממצבים בטוחים שהוא מגיע אליהם במשחק היינו היום אם פור 6 על שאר הקבוצות! שיפסיק לדבר ויתחיל לעבוד כמו שצריך!
לירון וילנר- כשאר הביאו אותו בינואר מאוד שמחתי אבל מהמשחקים שאני רואה אותו הוא מאוד מפוזר, לא מוסר, עושה הרבה מאוד שגיאות שעולות ביוקר! שלומי משום מה מפחד להוציא וכשהוא כבר מוציא אותו זה מאוחר מדי!!
יוסי ג'אנח- חלוץ מחליף לא יותר מזה. למרות זאת משום מה הוא לא נכנס כמעט בחילופים ואם כבר הוא נכנס הוא נכנס ל10 דק'! מה שחקן יכול להראות ב10 דק'? עד שהוא מתרגל נגמר המשחק!
אחרון חביב שלי זה שלומי דורה:
מאמן צעיר שמאוד שייכנע בעונה שעברה והעונה הזאת הוא פשוט חושך! שיגיעות טיפשיות! קבוצה ללא דרך, ללא תוכנית משחק, הכול מקרי! אין לו שום שליטה על הקבוצה ועל השחקנים! הוא לא יודע מה הוא רוצה מעצמו בכלל! אני זה שתמכתי בו העונה וחשבתי שהוא מאמן מצוין אבל כל כך הרבה שגיאות והחלטות לא נכונות שזה פשוט מדהים!
קיבל אני חושב כמעט את כל השחקנים שרצה ולא עשה אם זה כלום! לפי דעתי הוא היה צריך ללכת ממזמן! יש עכשיו את אורי מאלמילאן למה לא מחתים אותו? למה שלא נזכה מההפקר? אבל מה נגיד זאת נקודה למחשבה ליואב כץ!
ולמרות הכול, למרות איך שאנחנו נראים אנחנו עדיין רק 2 נקודות מהמקום הראשון! אומר משו על הליגה?גם זו נקודה למחשבה.
חייבים להשתפר כי בסה"כ לא בילתי אפשרי לעלות נקווה לטוב!
מחכה לתגובות,לב מייל.


תגובות
הוספת תגובה
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה