הניצחון באורווה \ מאת : שמונים ושבע :: 0000-00-00 :: 2424 צפיות
בלי הגנה, בלי משחק מסודר, עם הרבה בלאגן- אבל העיקר, 3 נקודות בכיס ומקום ראשון בטבלה.
השחקנים לא הציגו משחק גדול, למעשה היו ביכולת חלשה יותר מזאת של המאחרת. אפשר להגיד שהרוש הציל לנו את המשחק, אפשר להגיד שפ"ת נתנה לנו את המשחק, מה שאני בוודאות יכול להגיד זה שהקבוצה ידעה לעקוץ, ובזמן.

החל מתחילת המשחק, פתח תקווה שלטה יותר וחגגה על אגף ימין שלנו, פרצו עם 3 שחקנים על אגף ימין כאשר קאסום עושה את החיתוך פנימה. ההגנה שלנו אכלה וביקשה עוד. קאסום עבר שחקנים באין מפריע תוך כדי פריצה על מנת לייצר לעצמו מצב בעיטה. שיחקנו בכדורים ארוכים, לא חכמים כאשר בחוד יש לנו את וילנר הנופל והנובל ואת עדן, עם משחק חכם מאוד.
לירון נפל, התבכיין ולא מסר. חבר, את ההצגות שלך כבר מכירים. היו מספר פעמיים שבהם וילנר יכל לייצר מצב לשער אך לעומת זאת העדיף משום מה ליפול. הבחור כבד בצורה מחרידה. שלא תבינו אותי לא נכון, יש לו כדורגל ויש לו את החוש לשערים אבל צריך לדעת גם מתי לשחרר.
פתח תקווה שלטה כאמור אך לא הצליחה לנצל את המצבים. הרוש היה שם, ולא פעם אחת. הרוש אומנם לא הביא משחק הירואי ונימנבה חגג עליו פעם-פעמיים אך הוא הציל 2 שערים בטוחים. לפעמיים הדברים הקטנים האלה משנים את כל פני המשחק. הרוש גדל להיות שחקן מעולה, כישרוני הילד. חבל שלא היה מרכז מגרש והנעת כדור מסודרת, כדורים למעלה זה היה שם המשחק. עדן קיבל הזדמנויות אך ידע לנצל רק את השנייה בפעולה גדולה שהובילה לשער. אומנם אחוז ניצול המצבים של והוא לא הכי משובח שניתן למצוא אבל טוב שהוא שם, יודע לעשות את הפעולות הנכונות תמיד. בגול כאשר וילנר ביצע פעולה חיובית, ומסר את הכדור כאשר לא נותרה לו ברירה ליפנייה הגיח מאחור כדי לקבל חזרה, אפשר להגיד שעדן היה במצב יותר טוב מול השער אבל חושב יותר לומר שעדן היה בנבדל ובפעולה גדולה השאיר את הכדור לליפנייה וחיכה בסבלנות לריבאונד ששלח אותו לפינה הרחוקה. התנועה האלכסונית פנימה והשארת הכדור היו פעולות כל כך פשוטות אך עם זאת כל כך חיוניות שתרמו למהלך.
קובי שאלו הצליח לבזבז זמן יפה מאוד, גם אם זה רק תחילת המחצית השנייה. הגול השני הגיע בדקה חשובה מאוד, הגול שבעצם סגר את הסיפור שהבטיח כל הדרך סוף שונה. ערן לוי בפעולה חכמה הוביל לגול השני כאשר מסר כדור קופץ בין השחקנים לשוער, וילנר הגיע אך לא הכניס את הכדור וכידוע לוילנר, חלוץ הדחיקות, הצליח לדחוק במאמץ את הכדור לשער לאחר שעומרי קנדה יכל היה להציל את קבוצתו מספיגה נוספת. וילנר היה שם במקום הנכון ובזמן הנכון, וזה מה שהוא יודע לעשות נכון וטוב.

אז עלינו למקום הראשון, תודות גם לב"ש. אין צורך בשאננות או בהתלהבות יתרה, הליגה עוד ארוכה וכמעט כולם בתמונת העלייה. צריך להשקיע הרבה הקרבה וצריך לדעת לנצל מצבים בצורה טובה יותר. מגיעה גם מילה טובה לקהל שעשה את דרכו מחיפה, השקיע את גרונו עד תום וגבר על הקהל הביתי בעידוד. משחק בקצב טוב, מבולגן מאוד מצידינו וניצול מצבים טוב יחסית שגרם לנו לנצח למרות שליטתה של פתח תקווה מתחילת המשחק.


תגובות
הוספת תגובה
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 34

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה