רוצים,אבל לא מתחברים.. \ מאת : אריאל קרוון :: 0003-11-07 :: 2287 צפיות
לא יצא לי לראות אותם לאחרונה.. אני רק קורא ומתעצב..
הרבה אבות לקירטוע הזה של עכשיו... השוער,המגן הימני שלא משחק,בלם זר שאוכל את הלב ,אחד שהורחק,ושניים "ירוקים" שרוצים אבל לא כל כך מצליחים..
תקראו את השורות האחרונות בדווח. ערן לוי כאן,ערן לוי שם.. לא עושה רושם שהוא מתבטל.
יש לנו שלושה אנשים בקדמת הבמה והם אלו שצריכים לשנס מתניים!! שלומי ושני עוזריו. לשלושה יש כיוון ולצערי זה עדיין לא התחבר.. הצערה שהיא הצהרה. אני איתם במגמה הזו..לא בוער לי כל כך לעלות (ולהם כן..). קבוצה שרובה הגדול חדש עם שחקני בית רבים חייבת להתגבש..לא יתכן שהלחץ יופעל על הצעירים האלו ללא מתן גיבוי ותמיכה קבועה. כאן צריך הצוות המוביל להשקיע. בניית תשתית צעירה לשנים היא מטרת על לדעתי וצריך הרבה אורך רוח.
לאלי גוטמן בזמנו אחרי עונת חימום היה אחד ומיוחד ששפך מזומנים וקנה את כל מה שהסתובב בשוק והביא לכולנו אליפות בלתי נשכחת. זה היה אז וזה לא המצב היום.
יואב כץ לא יצא מגדרו ולא ישפוך מליונים, והראיונות האחרונים שנתן היו חיוביים ורמזו על איכפתיות ורצון. אף אחד לא ישפוך מליונים ואת זה אנחנו צריכים להבין.. אני סבור שלהתבסס על שחקני בית במועדון כמו שלנו צריכה להיות מטרה וקונספציה שלשמה צריך הרבה אורך רוח. דורה לא פועל לבד. קריזות אני בטוח אין לו ויש לו ולצוות קו שאיתו הם הולכים ואותו הם צריכים לשמור ועליו הם גם יגיעו למטרה.
אני יוצא כאן בגלוי נגד חילופי מאמנים, נגד האשמות ונגד אותם שסגרו עליהם כבר את האבן. קבוצה הבנויה ברובה על יסודות של שחקני בית בתוספת חיזוק זר יגרום לי להרגיש שייך ואת התלכיד הזה אלווה ואתמוך בו בכל תנאי.
תראו את הפועל קטמון מבשרת.. אלפי אנשים מגיעים ותומכים ברעיון ובקו. אני לא בטוח שאנחנו יכולים להתחרות כרגע ביוזמה כזו אבל תמיכה וסבלנות אפשר וצריך לשדר.
את מי אתם רוצים להביא? את לחמן? את שייע? מי מכיר אותם הכי טוב? אלו שבחרו אותם .. גם אם קבלו גול טפשי בדקה ה12,ולא הצליחו לנצח, גם אם לא ברור מי השוער המתאים, המגן הימני המתאים, והקשר האחורי שידחוף ואולי יבקיע את השיקולים צריך לעשות רק הצוות העכשווי.תאמינו לי שהם לא ישנים בלילות. אם יש ביניהם חוסר הסכמה ומחלוקות שאנחנו לא מכירים זה הכי חמור אבל אם הם תמימי דעים לנושא הדרך והכוון אז זה עוד יתחבר להם.
איך אמר אבא גינדין באוטו בדרך לחיפה שיתנו להם לאכול את הדשא ושירגישו כמו יחידה לוחמת.. כמו שאנחנו היינו.. ששה שבעה שמונה משחקים זו עדיין רק ההתחלה,זה עוד יתחבר..תאמינו!!


תגובות
הוספת תגובה
1. שונא מכבי
אשלייה ושמה עליה אולי נעלה שנה הבאה (04/11/2007)
2. jrOUJNymRLaVLytzEdY
aFVKcDBqhnO (09/8/2010)
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה